NB: Het productoverzicht op de website is nog niet volledig. Wij werken er hard aan om dit overzicht aan te vullen. Zoekt u een product dat niet op de site staat? Neemt u dan contact op.

Even voorstellen

Hatek Lastechniek bestaat uit een hecht team dat kennis en ervaring hoog in het vaandel heeft staan. Wij denken graag met u mee om tot juiste oplossingen te komen. Hier draagt ons  gehele team aan bij.

Het Hatek team

Er wordt waarde gehecht aan persoonlijk contact en langdurige relaties. Om dit tot stand te brengen, is het uiteraard belangrijk dat u weet met wie u samenwerkt. Als zijnde van eerste kennismaking stellen wij ons kort aan u voor;

Vestiging Wateringen, Zuid-Holland

Verkoop- en advies

Ed de Gier
R.W.C.-B Technisch adviseur
Ed@hatek.nl

Henny Troost
Lastechnisch adviseur
Henny@hatek.nl


Reparatie en onderhoud

Marco Kerklaan
Verkoopmedewerker/Monteur
Marco@hatek.nl
Michel Lodewegen
Servicemonteur
Michel@hatek.nl
Peter Kouwenhoven
Servicemonteur
   


Lasconsultancy, -certificeringen en -opleidingen 

Sander Achterberg
Manager lasopleidingen,
-consultancy en -certificeringen
Sander@hatek.nl

Linda Hill
Administratie lasafdeling
Linda@hatek.nl
Ton van der Kruk
Lasdocent
Ton@hatek.nl


Merel Baris

Administratie lasafdeling
Merel@hatek.nl


Franklin Willeboordse

Medewerker lasafdeling
Franklin@hatek.nl


Paul van der Kruk
Medewerker lasafdeling
Paul@hatek.nl


Magazijn en transport    

Hans Vrijland
Magazijnmedewerker
Hans@hatek.nl

Danny Oomen
Magazijnmedewerker/Chauffeur
Frits Kers
Chauffeur


Administratie


Directie

Leny Schrier
Financiële administratie
Leny@hatek.nl
Dini Visser
Administratie gasafdeling
Dini@hatek.nl
Erwin Haring
Directeur
Erwin@hatek.nl
     

Vestiging Zwaag, Noord-Holland

John van Os
Directeur
John@hatek.nl
Kenna Najetovic
Lastechnisch adviseur
Kenna@hatek.nl

Jorrin van Os
Service en onderhoud technicus
Jorrin@hatek.nl


Kees Hoek
Service en onderhoud technicus
Kees@hatek.nl


Frans van der Kooij
Chauffeur
Frans@hatek.nl


Ruben Ruiten
Chauffeur
Ruben@hatek.nl


Uitgebreid kennismaken?

Voor ons is het ook belangrijk om te weten wie u bent, zo kunnen wij u het beste helpen. Wilt u een uitgebreide kennismaking met een vertegenwoordiger van Hatek? Neemt u dan gerust contact met ons op.