Compleet in lastechniek
Hatek Lastechniek BV - 50 jaar

HO-013 Hard en zacht solderen

De diverse soldeermaterialen zoals hard en zacht soldeer voor RVS, staal, koper, messing en onderlinge verbindingen van deze verschillende materialen zullen theoretisch worden behandeld. Ook zal veel aandacht besteed worden aan de uitvoering, het juiste vloeimiddel en de verschillende bevochtigingstemperaturen. De voor-en nabehandelingen van de meest voorkomende soldeerverbindingen.

HATEK LASOPLEIDINGEN 
De Hatek Lasopleidingen zijn opgezet als kortdurende praktijkgerichte opleidingen. U hoeft zo geen heel cursusjaar af te ronden, voordat u in de praktijk aan de slag kunt. Deze opleidingen kunnen bij ons op de lasschool worden gevolgd of bij u op de bedrijfslocatie.
De opleidingen hard en zacht solderen zijn bij HATEK LASOPLEIDINGEN bedrijfstoepassingsgericht voor o.a. de volgende branches: 
  • Koeltechniek 
  • Instrumententechniek & sierwerk
Voor specifieke informatie met betrekking tot toelatingseisen, cursusinhoud, investering en aanmelding kunt u onderstaande PDF downloaden.


Duur: 2 dagen of 4 avonden
Startdatum: In overleg